Wycieczki szkolne

Chętnie pomożemy w organizacji programu kolonijnego oraz obozu sportowego, podpowiemy co warto zobaczyć w Beskidzie Żywieckim i okolicy.
Posiadamy gotowe propozycje edukacyjno –naukowych wycieczek szkolnych dla uczniów oraz wyjazdów dla nauczycieli.
2 oferty edukacyjne
 
Współpracujemy z przewodnikami górskimi oraz osobami zajmującymi się lokalnym rękodziełem.
 
W ramach pobytu istnieje możliwość:
– organizacji ogniska/grilla
– organizacji zajęć w stadninie koni
– organizacji zajęć edukacyjno-artystyczny
– imprezy/ zabawy
– udostępniamy stół do ping-ponga
– mini boisko do siatkówki.
 
W ofertach:
Zachęcamy do zwiedzania Etnopraku – Żywieckiego Parku Etnograficznego, który skrywa tajemnice historii i bogatego folkloru naszych przodków. Etnopark oferuje bogaty plan wykładów i lekcji muzealnych. Wszystkie tematy warsztatów i lekcji znajdą Państwo na stronie Etnoparku: www.etnopark.pl/oferta_edukacyjna
 
Druga propozycja to Polaris – Astroturystyka, która oferuje symulacje misji kosmicznej, planetarium oraz lekcje prognozowania pogody w stacji meteorologicznej.Więcej informacji o Polarisie – Astroturystyce znajdą Państwo na stronie: www.polaris.home.pl/oferty/wycieczkowa.pdf
 
Etnopark – znajduje się ok 25 km do hotelu, natomiast Polaris – Astroturystyka ok 15 km.
 
Dodatkową atrakcją w Korbielowie jest Muzeum Motóra prowadzone przez Ojców Dominikanów oraz Hala sportowa z boiskiem do piłki ręcznej, koszykówki oraz dwa boiska do piłki siatkowej. W Żywcu polecamy zwiedzanie Muzeum Browaru oraz Zamku Habsburgów, natomiast ze strony Słowacji warto wybrać się do Zamku Orawskiego.
Podane propozycje są wyłącznie sugestią. Istnieje pełna możliwość modyfikacji ofert oraz utworzenie nowej na potrzeby Gości.
 
Facebook