Wycieczki szkolne

Szanowni Państwo,

Zachęcamy do zapoznania się z naszą propozycją zorganizowania edukacyjno –naukowych wycieczek szkolnych dla uczniów oraz wyjazdów dla nauczycieli.

Przygotowaliśmy dla Państwa 2 oferty edukacyjne, wycieczkę 2 i 3 dniową, są to oczywiście tylko propozycje, ofertę chętnie dopasujemy do Państwa potrzeb.

Nasz hotel usytuowany jest blisko szlaków górskich w Beskidzie Żywieckim, nad potokiem w pobliżu granicy ze Słowacją. Współpracujemy z przewodnikami górskimi oraz osobami zajmującymi się lokalnym rękodziełem.
Wycieczka jest dedykowana dla uczniów szkół podstawowych oraz gimnazjów ( można swobodnie wybierać tematy warsztatów i lekcji).

Zachęcamy do zwiedzania Etnopraku – Żywieckiego Parku Etnograficznego, który skrywa tajemnice historii i bogatego folkloru naszych przodków. Etnopark oferuje bogaty plan wykładów i lekcji muzealnych.Wszystkie tematy warsztatów i lekcji znajdą Państwo na stronie Etnoparku: www.etnopark.pl/oferta_edukacyjna

Druga propozycja to Polaris Astroturystyka, która oferuje symulacje misji kosmicznej, planetarium oraz lekcje prognozowania pogody w stacji meteorologicznej.Więcej informacji o Polarisie – Astroturystyce znajdą Państwo na stronie: www.polaris.home.pl/oferty/wycieczkowa.pdf

Etnopark – znajduje się ok 25 km do hotelu, natomiast Polaris – Astroturystyka ok 15 km.

Z naszej strony oferujemy noclegi z wyżywieniem w obiekcie hotelowym (standard 2 gwiazdki) w górskiej, narciarskiej miejscowości Korbielów.

Hotel Granica Korbielów usytuowany jest ok. 2 km od granicy ze Słowacją, 30 km od Jeziora Orawskiego. Jesteśmy elastyczni, charakteryzuje nas indywidualne podejście do klienta i partnera. Kwestia wyżywienia jest do uzgodnienia.
Więcej informacji o hotelu znajdą Państwo na naszej stronie: www.granicakorbielow.pl

Plan i kosztorys wycieczki dla uczniów i nauczycieli przesyłamy Państwu w załączniku.
Na każde 15 osób 1 opiekun GRATIS.

Wycieczki dla nauczycieli

Wycieczka szkolna dla uczniów